0533 663 32 23
2.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo, Vi 5 Yaşında!
2.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo, Vi 5 Yaşında!
0533 663 32 23

Bakır Enerjinizi Nasıl Yükseltir?

Bakır Enerjinizi Nasıl Yükseltir?

Rengiyle gezegenlerden Venüs’ü andıran bakır, su elementi ile ilişkilidir. Metal olarak en iyi enerji iletimine sahip olmasıyla, tüm elektrik tesisatlarında da en çok bakır kullanılmaktadır. Eski zamanlardan beri Anadolu’da bakıra önem verilmiş ve çeşitli şekillerde kullanımı da yaygınlaşmıştır. Enerji transferi ve verimliliği yönünden yalnızca elektrik akımlarında değil canlılar üzerinde de bakırın bazı etkileri bulunmaktadır. Ayrıca bakırın sevgi metali olarak da anıldığından bahsetmek gerekiyor. Bunun sebebi ise bazı mitler ve bakırın canlılar üzerindeki tesiridir. İlginç gelmiş olabilir fakat bakır enerjinizi nasıl yükseltir, gelin birlikte bakalım.

Bakır Enerjinizi Nasıl Yükseltir?

Bakır, ılık bir metaldir. Mineral yapısının içerisinde güneş ve ayın özelliklerini barındırdığı düşünülmektedir. Güneş ve ay, geceyi ve gündüzü ifade eden zıt karakterli yapılardır. Dolayısıyla bakır, bir denge merkezi olarak da düşünülmüştür. Enerjiyi yükseltmesi ise elektrik akımında olduğu gibi insanların aurasında da çekim kuvvetine sahiptir. Olumlu enerjiyi yakalamanızı kolaylaştırıcı yapısıyla olumsuz enerjinin temizlenmesine de katkı sağlamaktadır. Bakır kullanıldığında huzursuzluk, can sıkıntısı ve verimsizlik yerini girişimci, enerjik ve dinamik bir yapıya bırakmaktadır.

Bu yönleriyle bakırın kullanımı takı olarak kişiye enerji vermesi yönünden değerlendirilmektedir. Ortamlarda kullanımının ise kötü enerjiyi tutmasıyla ilişkilendirilmektedir. Ayrıca unutulmamalıdır ki bakır aynı zamanda vücudun ihtiyacı olan bir elementtir. Pek çok mineral türevi bulunan bakır, canlıların vücudunda ve bitkilerin içeriklerinde de bulunmaktadır. İnsanın günlük rejimi içerisinde bakır elementi önemli bir yer tutmaktadır.

Bu kapsamda bakır enerjinizi nasıl yükseltir sorunuzu yanıtlamış olduk. Eğer siz de gün içerisinde aktif, enerjik ve pozitif hissetmek istiyorsanız bakır takı kullanımına hayatınızda yer verebilirsiniz. Ayrıca evinizde ya da iş yerinizde bulundurduğunuz bakır aksesuarlar da yine enerjinizi yükseltici etki gösterir.

Özellikle Bakır Piramitler son derece etkili enerji temizliği olarak kullanılan tasarımlardandır.

Bakır Ürünlerimize Göz Atın

Bakır Bileklikler

Bakır Kolyeler

Bakır Küpeler

Bakır Yüzükler

Bakır Saç Tokaları

Bakır Anahtarlıklar

En Yeni Ürünlerimize Göz Atın

İlginizi Çekecek Diğer Yazılarımız