blank
0533 663 32 23
1.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo, Sepette Özel İndirim!

Bakır Piramit Etkisi Gerçek Mi? Nasıl ve Neden Kullanmalıyım?

blank

Bakır Piramit Etkisi Gerçek Mi? Nasıl ve Neden Kullanmalıyım?

Bakır, negatif enerjiyi toplayan, iletken bir metaldir. Dolayısıyla bulunduğu ortamdaki kötü enerjiyi dönüştürme özelliği taşır. Bu dönüşüm gücünün belirgin, etkileyici bir geometri ile sunulduğunu düşünün. Bakır piramit etkisi, piramit şeklinin verdiği koruyuculuk ve bakırın enerji iletkenliği ile ortaya çıkar.

Birbiriyle temas halinde olan bakır çubuklar ilettikleri enerjiyle bulundukları alanın atmosferine etki eder. Bu piramidin ortaya koyduğu enerji eski çağlarda kanıtlanmıştır. Antik Mısır’da sıklıkla kullanılan bakır piramitte bekletilen yiyeceklerin daha uzun süre dayandığı bilinmektedir. Ayrıca bu piramitte bekletin suyun cilt sorunlarına iyi geldiği de keşfedilmiştir. Bakırın gerçek olan bu etkisinden faydalanırken;

  • Bakır çubukların bir piramit şeklinde bir diğeriyle temas etmesi gerekir.
  • Piramidi evinizde ya da ofisinizde istediğiniz bir alana yerleştirebilirsiniz.
  • İsteğinize göre piramidin içine takılarını koyabilir, üzerlerindeki negatif enerjiyi temizleyebilirsiniz.
  • Piramidin mevcut varlığı ortamdaki enerjinin temizlenmesini ayrıca sağlar.

Basit bir biçimde kullanılan piramidin farklı boyutları vardır. Minimal boyuttaki piramitlerin etkisinde herhangi bir azalma olmaz. Fakat taşıması ve yerleştirmesi çok daha kolay olduğu için tercih edilmektedir.

Bakır piramit etkisi, kişinin ruhsal olarak çok daha iyi hissetmesine yardımcı olur. Tıpkı bakır takının tene temas ettiğinde vücuttaki negatif enerjiyi alması gibi, piramitte ortamdaki enerjiyi temizler. Meditasyon esnasında da kullanımı tercih edilen bu piramit bakır ve piramidin harmanlanması ile sunulan bir artıdır.

Neden Bakır Piramit Almalıyım?

Evde ya da ofisinizde bakır piramit bulundurmanızın ne gibi faydaları vardır? Bakır piramit etkisi ile bulunduğunuz alana hâkim olan negatif enerji dağılır. Kişinin daha az stresli ve kaygılı olmasına yardımcı olur. Ruhani bir hafiflik sağlar.

Bu etkinin psikolojik olduğu düşünülse de bakırın sahip olduğu iletkenlik özelliği bunun fiziki bir tarafı olduğunun delilidir. Ayrıca piramit biçiminin Antik Mısır’dan itibaren gelen koruyuculuk sembolü de enerji akışının daha olumlu yönde olmasına yardımcı olur.

Huzurlu ve stresin azaldığı bir yaşam ortamı için bakır piramidin kullanılması gerekir. Farklı boy ve süsleme seçenekleri olan piramit ile enerjinizin pozitife dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bakır Piramit Modelleri

En Çok Satan Ürünlerimize Göz Atın

En Yeni Ürünlerimize Göz Atın