blank
0533 663 32 23
1.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo, Sepette Özel İndirim!

Eksik Elementin Olduğunu Nasıl Anlarsın?

blank

Eksik Elementin Olduğunu Nasıl Anlarsın?

Astroloji dünyasında kişinin davranışlarını belirten dört temel element bulunmaktadır. Doğum haritasında var olan element ağırlığına göre bireyin yaşamı algılayışı ve onu harekete geçiren güdüleri şekillenmektedir. Eksikliği bulunan element ise bireyin hayatı boyunca problem yaşayacağı ve tamamlama gereği duyacağı temayı anlatmaktadır. Kişi, eksik olanı tamamlamaya uğraşır. Örnek vermek gerekirse hava elementi eksik olan bir birey, kendisine eş seçerken hava elementi yüksek olan birini tercih edebilmektedir. Peki, eksik elementin olduğunu nasıl anlarsın?

Hava, Su, Toprak, Ateş Elementi Eksik Mi?

Bireyin doğum haritasında dört elementin de eşit derecede etkili olması az rastlanan bir olaydır. Böyle bir haritaya sahip olan kişinin ortalamanın üzerinde bir zekâsı olduğu söylenebilmektedir. Ayrıca yüksek oranda algı kapasitesine sahip olduğu düşünülmektedir. Bunun yanı sıra kişinin doğum haritasında bir element hiç bulunmayabilir ya da diğer elementlere kıyasla daha az olabilir. Böyle bir durumda da eksik element yüzünden birtakım etkiler kendisini göstermektedir.

Eksik Element Bileklik siparişinizde vereceğiniz bilgiler bu nedenle önemli!  İstenen bilgiler doğum haritanızı belirleyecek ve size uygun element bilekliğinizin hazırlanmasını sağlanacaktır.

Doğum haritanızın en doğru şekilde hazırlanmasını istiyorsanız bu bilgileri eksiksiz olarak ürünün not bölümüne yazmanızı rica ederiz. Aynı zamanda doğum haritanızın bir örneği ve element bilginiz mailinize gönderiliyor olacak.

Tıpkı dünya gibi biz insanlarda elementlerden ilham alırız. Dört büyük element duygularımızı, kararlarımızı, yaşamak istediğimiz hayatı, yaşamımızı etkileyerek bizi olduğumuzdan başka biri yapabilir ya da olmak istemediğimiz birine dönüştürebilir.

Element Eksikliğinde Ne Olur?

Kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmekte ve açıklamakta zorlandığınızı mı düşünüyorsunuz? Peki, ya motivasyon eksikliği çektiğinizi mi hissediyorsunuz? Ateş elementiniz eksikliğinden kaynaklı böyle olabilirsiniz. Ateş elementi insanı harekete geçiren bir enerji sağlamaktadır. Bu elementin az olması sonucunda özgüven eksikliği yaşayabilirsiniz.

Bu durumdaki kişilerde hırs ve heves neredeyse yok denecek kadar azdır. Aynı zamanda karamsarlığa düşmeleri oldukça kolaydır. Toprak elementinin eksik olduğu bireyler ise hayat içerisinde sağlam adımlar atmakta zorlanmaktadır. Bunun yanı sıra dağınıklıkları ve düzensizlikleri sebebiyle organize olma konusunda başarısız olurlar.

Eksik elementin olduğunu nasıl anlarsın?‘ başlığı kapsamında dile getirilecek bir diğer durum ise hava elementi eksikliği yaşayan kişilerin ilişki kurmakta zorlanmasıdır. Olaylar karşısında objektif bakmak onlar için hayli zor bir hale dönüşür.

Su elementi eksik olan bireylerin maruz kaldığı olay ise duygusal anlamda kendilerini sürekli boşlukta hissetmeleridir. Duyguları ifade etme ve empati kurma konusunda yetersiz olabilirler.

Eksik Element Ürünlerimize Göz Atın

En Yeni Ürünlerimize Göz Atın

İlginizi Çekebilir