blank
0533 663 32 23
1.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo, Sepette Özel İndirim!

Elektromanyetik Radyasyonun Zararlı Etkilerinden Korunmak Mümkün Mü?

blank

Elektromanyetik Radyasyonun Zararlı Etkilerinden Korunmak Mümkün Mü?

Teknolojik ürünleri hayatımızın her alanında kullanıyoruz. Bu ürünler işlevsel olarak bize çok fayda sağlıyor. Ancak sadece faydaları ile değil zararlarıyla da hayatımızda yer alıyorlar. Hayatımızı kolaylaştırırken sağlığımızı tehdit ediyorlar. Çünkü bu ürünlerde fazlasıyla elektromanyetik radyasyon var. Bu da bedenimizi fazlasıyla zayıf düşürüyor, zararlar veriyor. Peki, elektromanyetik radyasyonun zararlı etkilerinden korunmak mümkün mü?

Telefon, televizyon gibi cihazlardan ortamlara aktarılan frekanslarla mücadele etmek imkânsız gibi bir durumdur. Her ne yapılırsa yapılsın oluşan radyasyondan kaçılması çok mümkün değil. Uyuduğumuz odadan bu ürünleri uzak tutsak dahi beden uyaranlar yüzünden uykuya giremiyor. Girse dahi kalitesiz bir uyku oluyor ve hastalıkları ortaya çıkarıyor. Ancak en azından bu etkileri azaltmak için bazı yöntemler mevcut.

Elektromanyetik Radyasyonun Zararlı Etkilerine Bakır Çözümü

Telefonu uyuduğumuz odanın dışında bırakmak, modemi kapatmak radyasyonun etkilerinden koruyamıyor. Ancak uzmanlar bu konuda yeni bir çözüm ortaya attı. O da bakır elementinin kullanımı oldu. Bakırın, elektromanyetik radyasyonun zararlı etkilerinden korunmak için çözüm olduğu yetkili kişiler tarafından gündeme getirildi.

Bakır elementi ortaya konulan araştırmalarla bu konuda sağladığı faydalar ile ön plana çıkıyor. Zararlı olan dalga ve frekansları emiyor. Böylece koruyucu bir etki sağlayarak uyku kalitesinin artırılmasını sağlıyor. Bakır elementinin topraklama etkisi onu bu konuda çözüm haline getiren noktadır.

Bakırın Kullanımı

Bakırın hayatımızın içinde sık bir şekilde yer almasını sağlayabiliriz. Bunun için bazı bakır eşyaları hayatımızın içine entegre etmemiz gerekiyor. Kıyafetlerimizde, eşyalarımızda, odamızda onlara yer vermeliyiz. Ancak o zaman elektromanyetik radyasyonun zararlı etkilerinden korunmak mümkün hale gelecektir.

Uyuduğunuz odada bakır bir eşya bulundurmak uyku kalitenizi derinden etkileyecektir. Bir bakır eşyayı, yatağınızın ya ayak ucuna ya da başlığına yerleştirmeniz gerekiyor. Gün içinde üzerinizde bakır bir aksesuar taşımanız da radyasyon etkilerini azaltacaktır. Böylece maruz kaldığınız radyo frekansları ve zararlı manyetik etkileri toplayarak bedeninizden uzaklaştıracaktır. Güçlü topraklama etkisi sayesinde dingin bir zihin sağlayacaktır.

Uykuya dalamadığınız, huzursuz olduğunuz gecelerde topraklama alanınız olan ayaklarınız altına bakır bir eşya koyun. Bir süre bu alanda duran bakır, enerji akışını sağlayacak. Zihin ve bedeni dinginleştirip, rahat ve hücrelerin kendini yenilediği bir uykuya sebep olacaktır. Ayrıca bakır sürahide suyu bekletip içebilirsiniz. Bu bedeninizi onaracaktır. Bakır sürahide bekleyen su mineral kazanacaktır. Böylece bedende blokajlı enerji merkezleri açılmasına sebep olacaktır.

İlginizi Çekecek Diğer Yazılarımız

Bakır ile Özenle Tasarlanmış Ürünlerimize Göz Atın

Bakır Dil Sıyırıcı
Bakır Tütsülük
Bakır Bardaklar
Çakralar
Bileklikler
Kolyeler
Küpeler
Saç Tokaları
Yüzükler

En Yeni Ürünlerimize Göz Atın