blank
0533 663 32 23
1.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo, Sepette Özel İndirim!

Enerjiyi Yeniden Dengelemek: Bakır Takıların Ruhsal Etkileri

blank

Enerjiyi Yeniden Dengelemek: Bakır Takıların Ruhsal Etkileri

Parlak, kırmızıya çalan rengiyle göz kamaştıran bakır denge metali olarak kendisini sergiliyor. Eski zamanlardan beri insan hayatında olan bakır güneşin rengini ve ayın zarafetini taşıdığı için ‘denge metali’ sıfatını alır. Gece ve gündüzün dengesini kırmızı metalinde buluşturan metalin tek özelliği bu değildir. Bakır takıların ruhsal etkileri de en az dengeyi temsil etmesi kadar önem taşır.

Bakır takılar, parlak görüntüleri ile oldukça talep görür. Ancak bileklik, kolye, yüzük olarak kullanılan bakır yalnızca hoş bir görünüme imza atmaz. Metal dünyasında dengenin kaynağı olan bakır ruha da dokunur. Nasıl mı? Bakırın iletkenlik özelliği fiziksel olduğu kadar ruhsal bir etki de sunar. Elektriği en iyi ileten metal olan bakır insandaki negatif elektriği de kontrol edebilir.

İnsanlar arasında bir çekim enerjisi oluşturur. Dolayısıyla ruhsal elektriği toplayan bakır kişinin daha sakin hissetmesini sağlamaya destek olabilir.

  • Huzursuzluk gibi kişinin negatif enerji yaymasına neden olan durumlar bakır takıların kullanımı ile en minimal seviyeye inebilir.
  • Bakır takıların düzenli takılması ile kişi can sıkıntısı gibi hislere veda ederek enerjik bir hale gelebilir.

Bu etkileri sergileyen bakır takılar ruh için iyileştirici bir görev üstlenmeye gönüllüdür.

Bakır Takılar ile Enerjinizi Dengeleyin

İnsanlar yaşadıkları durumlara, hissettikleri duygulara göre bir enerji yayar. Bu yüzden dengenin temsilcilerinden olan bakır takılar bu enerjiyi yeniden dengelenme adına destek olur. Bakırın enerji iletkenliği fiziksel olduğu kadar ruhsal enerjiyi de iletir. Dolayısıyla kişinin ruh enerjisini bozan negatif noktalar bakır takılar sayesinde azalabilir, kişi farkında olmadan daha iyi hissetmeye başlayabilir.

Böylece bakır takıların ruhsal etkileri bir araya geldiğinde kişide rahatlama görülebilir. Huzursuzluk, kişinin içini kemiren sebepsiz can sıkıntısı gibi durumlar bakır takıların enerji iletkenliği ile destek olarak ruhsal bir dengede kalmaya fayda sağlayabilir.

Enerjinizin dengeli olması, ruhunuzun daha ferah hissetmesi için eşsiz bir görünüme sahip olmanın ötesinde ruhunuzu iyileştirmeye destek olmaya çalışan bakır takılarla bir göz atın.

En önemli konu ise bireysel bir vitamin ve mineral seviye testi yaptırmanızdır. Hekiminizin önerileri doğrultusunda destek almanız önceliğiniz olmalıdır.

Bakır Ürünlerimize Göz Atın

Bakır Bileklikler

Bakır Kolyeler

Bakır Küpeler

Bakır Yüzükler

Bakır Saç Tokaları

Bakır Anahtarlıklar

En Çok Satan Ürünlerimize Göz Atın

En Yeni Ürünlerimize Göz Atın

İlginizi Çekecek Diğer Yazılarımız