0533 663 32 23
Ücretsiz Kargo, Sepette Özel İndirim!
blank

NEDEN Vİ TAKI?

Vi Takı Tasarımın ilk amacı seri üretim olmayan, daha özgün ve modern, kişiye özel tasarımlar hazırlamaktır.

Bir aksesuar sadece güzel olmakla kalmayıp, aynı zamanda sağlık faydaları ile her an yanınızda olup, maruz kalınan zararlı elektromanyetik frekanslardan koruyarak sizi iyi hissettirmesi isteği ile hazırlanmaktadır.

Bileklikler

Bakır; bir mineraldir ve vücudumuz ve organlarımızın yaşamsal fonksiyonlarını sürdürebilmesi için son derece önemli ve gerekli olan bir mineraldir. Bizler bu minerali çeşitli besinler, (gerekli durumlarda) gıda takviyeleri veya bakır tasarımlar takı ve aksesuar olarak takabilir üzerimizde taşıyabiliriz bu sayede temin edebiliriz. Aynı zaman Bakır bileklik ve takı kullanmanın birçok sağlık faydası bulunmaktadır. Kemik ve bağ dokumuzun kolejen üretimi ve kan hücrelerimiz gibi. Saç ve deri sağlığı, Eklem ağrılarının azalması, düşük bağışıklık sistemini iyileşme vb. gibi. Aynı zamanda saf bakır dünya üzerinde tek pozitif iyon içeren maden olduğu için zararlı elektromanyetik frekansları, zararlı statik frekansları emme özelliği taşımaktadır. Bu nedenle büyüklerimizin dediği gibi kötü enerjilerden korunmak için takılan takılar evet gerçekten negatif enerjilerden ve zararlı elektromanyetik etkilerden korumaya destek olmaktadır. Vi saf bileklikler geleneksel ve modern tarzı barındırmaktadır. Kişiselleştirilebilirler. Ham bakırdan tamamen el yapımıdır. Yüzey kaplaması yapılmaz. Doğallık önceliktir. Akla gelen sorular olabilir;

Yüzükler

Yüzük tasarımları özellikle açık yapıda yani ayarlanabilir ölçü gerektirmeyen formlarda hazırlanmaktadır. Bakır yüzükler ve gümüş yüzük çalışmalarımızın yanında doğal taşlı tasarımlar ile takıldığında sizi anlatan takılar hazırlamak önceliğimizdir.

Kolyeler

Kolye tasarımlarımızda yine saf bakır ve gümüş madeni kullanılmaktadır. Özellikle faydalı doğal taşlar ile hazırlanan tasarımlar hem sağılığınıza aynı zamanda özel el yapımı olması nedeni sizi eşsiz kılacaktır. Bakır kolyelerin tene temas ettiği bölge bileklerimizden daha ince yapıdadır bu nedenle eskitme renk veya deri ile kaplanabilmektedir. Gümüş zemin ile de hazırlanmaktadır gümüş üzeri doğal taş ve etkisini arttırmak için saf bakır çerçeve ile tasarlanmaktadır.

Doğal Taşlı Tasarımlar

Yine mineral yapıları ve yaydıkları enerji ile doğal taşlar bizler için her geçen gün vazgeçilmez olmaktadırlar. Her taşın özü yine topraktan gelmektedir ve içerisinde bakır minerali bulunmaktadır. Tasarımlarımız aldığımız doğal taş eğitimleri ile şekillenmektedir. Önceliğimiz olan bireye yüksek fayda sağlamaktır bu nedenle

Çakralar için özel hazırlanan bilekliklerimiz, ruhsal enerjimiz için son derece önemli olan 4 element dengemiz için yine kişisel doğum harita analizi sonrası belirlenen eksik elementler ile ihtiyaca özel doğal taşlar ile hazırlanmaktadır.

Dil Temizleyici

Bakır dil temizleyici diğer adıyla bakır dil toksin sıyırıcı. En sevilenler arasında, kullananlardan gelen geri dönüşler ise muazzam farkındalıklar içermekte.

Bakır dil temizleyici sabah ilk iş olarak kullanmak dilin üzerinde yer alan plakayı sıyırmak ve sonrasında oil pulling yaparak. (Ağız içerisinde Hindistan cevizi yağı ile gargara yapmak)

Bakteri popülasyonunu kontrol edersiniz. Kontrol altındaki bakteriler ağız ve diş sağlığınızı korumanıza yardım eder. Kötü ağız kokusunun giderilmesine yardım edersiniz. Dil üzerindeki bakterilerin aşırı çoğalarak yayılmasını (bademciklere, yemek borusuna ve benzeri) engellersiniz. Bakteriler ve bakterilerin oluşturduğu biyofilm tarafından emilmiş zararlı bileşenlerin vücudunuza girmesini engellersiniz. Dilinizin üzerindeki tat alma tomurcuklarını kaplayan bakterileri kazırsınız. Bu sizin daha iyi tat almanızı sağlar

Doğal taşlar ile hazırlanan tasarımlarda mutlaka bakır bulunmaktadır, bakır doğal taşların enerjisini yükseltmektedir. Bakır toplayan depolayan bir maden olması nedeni negatif enerjiyi temizler ve bu sayede doğal taşların frekansını arttırır.

Özel Tasarımlar

Özel tasarımlar herhangi bir noktada değil sadece vi takı tasarım mağazasında bulabileceğiniz takılardır. Kişiye özel hazırlanabilmektedir.

Yine bakır ve gümüş çalışmalar ile bileklik, kolye veya yüzük olarak beğeninize sunulmaktadır.

Vi Özel tasarımlar, bir yolculuk hikayesi barındırır. Bu yolculuk ilk fikren tasarım ile başlar ve size ulaştığında son bulur. Her birini ayrı bir hikayesi vardır, sizi içine dahil eden. Size özel hissettiren, kalbinize ruhunuza iyi gelen…

error: İçerik korunmaktadır !!