0533 663 32 23
1.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo, Sepette Özel İndirim!

Sayı Sekansları Gerçekten İşe Yarıyor Mu?

blank

Sayı Sekansları Gerçekten İşe Yarıyor Mu?

Sayı sekansları; Rus matematikçi Grigori Grabovoi’nin ortaya koyduğu bir görüştür. Grabovoi’ye göre evrende var olan her şey sayılar ile bağlantılıdır. Rakamların birer frekansa sahip olduğunu ileriye süren matematikçi sayıların enerjisi sayesinde evrendeki unsurların harekete geçebileceği düşüncesinin fitilini yakan kişidir.

Matematikçilere göre rakamların var olan enerjisi günümüzde Çekim Yasası olarak daha fazla bilinmektedir. Rakamların belli bir düzenle sıralanmasıyla kişiler istediklerine dair bir çekim enerjisi oluşturmaktadır. Öyle ki bu sayıların süslediği takılar da bu kişiler tarafından tercih edilmektedir.

PEKİ SAYILARIN ENERJİSİ GERÇEK Mİ?

Evrendeki her şeyin bir frekansı olduğuna dair yıllarca çalışma yapan ve sayıların enerjisini ortaya koyan Grabovoi için evet, gerçek. Doğru rakamları bir araya getiren ve frekansı yönetmeyi başaran kişiler için de gerçek olduğunu söylemek mümkündür.

Rakamları dilediğiniz şeye göre sıralamak sayı sekansları kullanımı için ilk adımdır. Sonrasında ise bu sayıyı yazmak ya da tekrarlamak enerjisini kullanmayı sağlar. Farklı amaçlar, istekler için oluşturulan kombinasyonlar vardır. Her biri kişinin hedefine doğrudan enerji iletmesini mümkün kılar.

SAYI SEKANSLARI NELERDİR?

Sayıların enerjisinden faydalanmak isteyen pek çok kişi ihtiyaçları olan sayıyı kâğıda yazmakla yetinmektedir. Ancak söz konusu sayıların işlendiği takılar kişinin istediğine daha hızlı bir şekilde ulaşmasına yardımcı olur. Çünkü takı sayesinde sayıların enerjisi her daim dinamikliğini korur. Böylece kişi sayı sekansları için defalarca kâğıt karalamak ya da tekrarlamak zorunda kalmaz.

En sık kullanılan sekanslar ise;

  • Evlilik ve İş: 591.718
  • Cesaret: 598061 ve 291319
  • Mucize: 777
  • Ruhsal Yenilenme: 12370744
  • Mülk Sahibi Olma: 189472194898
  • Kararlılık: 498, 518 ve 498

Matematiksel bir ritim ile hazırlanan bu sayıların frekansı evrende bu dileklerle karşılık bulur. Mucize isteyen bir kişinin 777 sayısını kullanması 7 rakamının enerjisini harekete geçirir. Bu sayede kişi aradığı mucizeye enerjiyi kontrol ederek ulaşmayı dener.

Pek çok kişi için yetersiz ya da sahte olan bu çaba matematik temelli olduğundan gerçekliğini kanıtlamış bir durumdadır. Sayıların düzeni ile evreni, evren ile hayatı koordine etmek mümkündür.

SAYI SEKANSLARI NASIL OKUNMALI?

Sayılar tek tek okunmalıdır. Örnek: 777 sayısı yedi yedi yedi olarak. Tekrar etmek istediğiniz sayılar arasında (boşluk, virgül, nokta, tire) işareti var ise örnek: 777. 520 var ise bir nefes beklenmeli sonra tekrar okumaya devam etmelisiniz anlamı taşır.

Sayıları sürekli tekrar mı etmeliyim?

Hayır bir defa odaklanarak okumanız yeterli ve göz önünde bir noktada olması gözünüzün sayıları algılamasını ve zihninizin otomatik olarak tekrar etmesini sağlayacaktır.

Odaklanma önemlidir. Tekrar ettiğiniz sayı hangi isteğiniz için olursa olsun ilk olarak bütünün yani tüm canlıların yararına faydasına olması dileği ile başlamak önemlidir. Yani sadece kendimiz için değil tüm ihtiyaç duyanlarında iyi olma haline kavuşmalarını dilemek kalbinizi ve niyetinizi daha güçlü kılacaktır.

O zaman mucizeler bizimle olsun dilerim yedi yedi yedi (777)

İlginizi Çekebilir

Sayı Sekanslı Ürünlerimize Göz Atın

En Çok Satan Ürünlerimize Göz Atın

En Yeni Ürünlerimize Göz Atın