blank
0533 663 32 23
1.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo, Sepette Özel İndirim!

Sayı Sekansları

blank

Sayı Sekansları Nedir?

Sayı sekanslarını keşfeden Grigori Grabovi matematik ve fizik doktorasına sahip, uluslararası alanda çalışan profesördür. Son akademik unvanını “İleri derecede karmaşık nesnelerin güvenliği” konusundaki çalışmasıyla alan Grabovoi, geliştirdiği öğretileri çeşitli eğitim modülleri ile dünyaya sunuyor. Öğretilerini bilim olarak tanımlayan Grabovoi, çalışmalarıyla insanlığı ve dünyayı olası küresel felaketlerden korumayı ve insanların uyumlu gelişim göstermesine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Grabovoi tarafından geliştirilen öğretiler, bilinç konsantrasyon yöntemlerini kullanarak olayların kontrol edilebileceğini öne sürmektedir. Sigara bağımlılığından finansal problemlere, fobilerden sınav stresine ve başarıya, özgüven geliştirmeden akne ve uyku bozukluklarına kadar birçok alana yönelik sayı sekansları sunarak, sorunlara çözüm getirmektedir.

Grabovoi’nin öğretilerindeki ilk amaç küresel felaketlerden insanları ve doğayı korumak. Diğeri ise insanların uyumlu gelişim sistemini güçlendirerek daha mutlu ve sağlıklı bir hayat yaşamalarına katkıda bulunmak.

Grabovoi, her enerjiye, her soruna karşılık gelen sayısal dizinlerin her birine sekans adı vermektedir. Her bir sekansın kendine özgü bir titreşimi vardır. Grabovoi öğretilerinde kişi bu sayıları belirli tekniklerle tekrarlayarak bozulmuş olan enerjileri normalize eder. Sekansların tekrarlanması ile yayılan titreşimler, bozulmuş olan enerjileri kromozomlar düzeyinde değiştirerek bilinçte değişim ve iyileşme yaratır. Hastalıklardan, psikolojik konulara, işten paraya aklınıza gelebilecek neredeyse her konuya karşılık gelen bir sayı sekansı bulunmaktadır. Bu bilim binlerce sayı sekansını içermektedir.

Grabovoi’nin yöntemleri defalarca test edilmiş ve somut sonuçlar elde edilmiş yöntemlerdir. Bu yöntemler, insanların düşünceleri aracılığıyla bilinçlerini kullanarak yaşamlarındaki olayları kontrol etmelerini ve kendilerini iyileştirmelerini sağlar.

Sizler için seçtiğimiz sayı sekansları:

Hayatında önüne koyduğun engelleri kaldır:

91688 sayısı direnç sayısıdır. Hayatınızda mutluluğa, sevgiye, evliliğe, düzene ya da dostluğa… karşı direnç geliştirdiğinizi düşünüyorsanız bu sayıyı kullanabilirsiniz.

Maddi durumuna sayılarla yön verebilirsin:

5 2 0 Para sekansıdır. Hayatınızda daha çok para olsun istiyorsanız, bu sekansın yazılı olduğu küçük bir kâğıdı cüzdanınızda saklayabilir ve sık sık tüm içten gelen olumlu duygularınızla tekrarlayabilirsiniz.

Sayılar size aşk getirsin:

Hayatında evlilik ve aşkı isteyenlerin sayısı: 938

Bu sayı yolunda gitmeyen ilişkileri iyileştirmek için de kullanılır.

İçinde dönüp durduğun çemberi kırmak şimdi sayılarla çok kolay:

Israrla içinden çıkamadığınız tekrarlanan, istenmeyen durumlara düşüyorsanız size ihtiyacınız olan sayı: 9 1 6 8 8

Sayılarla şifalanma yönteminde bir türlü fayda sağlayamıyorum diyenler için de tüm diğer sayıları bir kenara bırakıp blokajı kaldırmak amacı ile bu sayıya odaklanılması önerilir.

Sayılarla daha kaliteli bir uyku mümkün:

Daha nitelikli, daha derin uyku için ihtiyacınız olan sayı: 514248538

Bu sayı özellikle yatmadan önce, karanlık ortamda tekrarlanmalıdır.

Sayılarla hayalindeki eve kavuş:

Ev alma sayı sekansı: 4194817881

Mülk edinme sayı sekansı: 189472194898

Bu sekansları evinizde bir yere asabilirsiniz. İstediğiniz zaman istediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz. Sayılar tek tek okunmalıdır. İsterseniz sayıların ardından dua da okunabilir.

En Yeni Ürünlerime Göz Atın