0533 663 32 23
2.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo, Vi 5 Yaşında!
2.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo, Vi 5 Yaşında!
0533 663 32 23

Sitrin Taşı Faydaları

Sitrin Taşı Faydaları

Sitrin taşı, doğal taşlar arasında popüler taşlardan bir tanesidir. Saf sitrini bulmak zordur. Genellikle sitrin yerine fırınlanmış ametist ya da kuvars satıcılar tarafından satılmaktadır. Erişmenizin zor olduğu bu doğal taşın pek çok faydası bulunmaktadır. Sitrin taşı faydaları neler merak ediyorsanız içeriğimizde detayları bulabilirsiniz.

Sitrin taşı içerisinde donmuş su bulundurmaktadır. Yani cam yapı kırılırsa içerisinden su akar. Bu özelliğiyle diğer doğal taşlardan ayrıldığını görebilirsiniz. Aynı zamanda meditasyonlarda, ritüellerde ve pek çok yerde kullanabilirsiniz. Sitrin taşı faydaları farklı alanlarda kendini göstermektedir.

Sitrin Taşı Hangi Burçlarla Uyumlu?

Doğal taş alırken burçlarla olan uyumuna dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Her doğal taşın tüm burç gruplarıyla çalıştığınızı biliyoruz. Ancak bazı burçlara daha hızlı ve güçlü etki eder. Sitrin de iki burçla çok daha hızlı hareket edebilmektedir. Bu burçlar aslan ve koç burcudur. Burcu ya da yükseleni aslan/ koç olan kişiler sitrin taşı faydaları arasındaki tüm faydaları bu taşı kullanarak daha hızlı görür. Tabii ki diğer burçlar da sitrin kullanabilir.

Sitrin oldukça mucizevi bir doğal taştır. Halk arasında başarı, refah ve zenginlik getirdiğine inanılmaktadır. Bu nedenle iş yerlerinde kasalarda ve cüzdanda sitrin taşımak yaygın bir inançtır.

Sitrin Taşı Faydaları Nelerdir?

Sitrin taşı nadir bulunan değerli bir doğal taştır. Yaydığı frekans sitrinin sahibine pek çok güzelliği çeker.

  • Sitrin taşı halk arasında yaygın olarak cüzdanda taşınır. Bunun temel sebebi parayı en çok çeken doğal taş olmasıdır. İş yerinizde ise kasada saklayabilirsiniz.
  • Başarıyı çeker. Kullanan kişiler her alanda çok daha başarılı olur. İş, çalışma ya da girişim amacıyla kullanabilirsiniz.
  • Özgüven problemi yaşayan kişilere bu taşı tavsiye edebiliriz. Öz benlik, öz sevgi ve özsaygı gibi konularda kişilerin daha iyi hissetmesine sebebiyet verir.
  • Bağımlılıklardan kurtulmakta çok faydalı bir taştır. Her alışkanlığı bırakmakta kullanıcılarına yardımcı olur.
  • Kalp sorunu yaşayan kişilerin hastalıklarının tedavisi için kullanılmaktadır.
  • Karaciğerin sağlığını korumak için kullanılan bir taştır. Böylece karaciğerle ilgili olan hastalıkların önüne geçer.

Bu kapsamda birçok faydası olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısıyla bu doğal taşın ham halini kullanabileceğiniz gibi aksesuar ya da takı formatındaki halini de tercih edebilirsiniz.

Sitrin Taşı Nasıl Temizlenir?

Akan su altında 5 dakika bekletebilir veya 3, 4 dakika tuzlu su içerisinde bekletebilir siniz?

Sitrin Taş Görselleri

 

Sitrin Taşı ile hazırlanmış ürünlerimize göz atın

Doğal Taş Ürünlerimize Göz Atın
En Yeni Ürünlerime Göz Atın

İlginizi Çekebilir