0533 663 32 23
1.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo, Sepette Özel İndirim!

Teslimat ve İade Koşulları

İADE VE DEĞİŞİM POLİTİKAMIZ

  • ALICI iade etmek veya değişimini yapmak istediği ürünü, kullanılmamış ve tekrar satılabilirdik özelliğini kaybetmemiş olması koşuluyla siparişi teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içinde etiketi, faturası ve orijinal ambalajıyla birlikte geri gönderebilir. Bu süreçteki kargo ücreti vitakitasarim.com tarafından karşılanmaz. İade ürünü kabul edilirse, ALICI ürün değişimi veya ödeme iadesi talebinde bulunabilir.
  • ALICI’nın ödeme iadesi talebi durumunda, ödemiş olduğu bedelin iadesi SATICI tarafından kredi kartının ait olduğu bankaya gerekli bildirim yapılarak 7 is günü içerisinde sağlanır. Bu tutarın bankaya iadesinden sonra ALICI hesaplarına yansıması tamamen banka işlem süreci ile ilgili olduğundan, ALICI, olası gecikmeler için SATICI’nın herhangi bir şekilde müdahalede bulunmasının mümkün olamayacağını ve SATICI tarafından kredi kartına iade edilen tutarın banka tarafından ALICI hesabına yansıtılmasının ortalama 2 ile 3 haftayı bulabileceğini kabul etmektedir.
  • İadesi veya değişimi talep edilen takılar takılmamış, zarar görmemiş, kullanılmamış ve etiketi ve orijinal ambalajı ile birlikte geri gönderilmelidir.
  • Satın alınan ürünün iade/değişim olasılığı göz önünde bulundurularak özenle satın alınmasını rica ederiz. İade/değişim durumunda ürünün teslim alındığı şekilde eksiksiz olarak gönderilmesi gerekmektedir. İade/değişim koşullarına uygun olmayan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.
  • Kişiye özel ölçülerde veya özel değişikliklerle hazırlanmış olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 

ÜRÜN İADE ADRESİ:

İletişim Formunu Doldurun

İLETİŞİM:

+90 533 663 32 23

[email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.

TESLİMAT BİLGİSİ

Siparişini vermiş olduğunuz ve stoklarımızda mevcut olan ürünler 3-5 iş günü içerisinde kargolanır. Bu süre ürün müsaitliği ve/veya üretim süresine göre değişiklik gösterebilir. Sipariş vermiş olduğunuz ürün stoklarımızda mevcut değil ise tarafımızca size bilgi verilecektir. Sipariş verildikten sonra siparişte değişiklik veya iptal yapılamamaktadır.

Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücreti SATICI tarafından karşılanacaktır.

Teslimat bilgisi iletilmediği durumlarda, ürününüz yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI’nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak internet sitesinde yer alan ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir.

Kargo firmasının, ürünü ALICI’ya teslimi aşamasında karşılaşacağı her türlü sorun nedeniyle, siparişi verilen ürünün ALICI’ya teslim edilememesinden dolayı SATICI sorumlu tutulamaz. Teslimat adresinde siparişinizi teslim alacak birisinin bulunmaması durumunda kargo firmasıyla iletişime geçip teslimatı yeniden organize edebilirsiniz.

Siparişi verilen ürünün, teslimat adresindeki ALICI tarafından teslimatının kabul edilmemesinden dolayı SATICI sorumlu tutulamaz.

Uluslararası teslimatlarda sipariş gönderim yapılacak olan ülkeye bağlı olarak gümrük vergisine tabii olabilir. ALICI, ürünün teslim edileceği ülkenin tüm kanun ve regülasyonlarına uyum sağlamalıdır. Bu kanunlara aykırı olan bir durumdan SATICI sorumlu değildir. Yurt dışına yapılacak olan teslimatlarda gümrük vergisi gönderim yapılacak olan ülkeye bağlı olarak belirlenir ve ALICI tarafından karşılanacaktır.