0533 663 32 23
2.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo, Vi 5 Yaşında!
2.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo, Vi 5 Yaşında!
0533 663 32 23

Merhaba,

Ben, Vildan Gölbaşlı

20 Yılı aşkın sağlık ve beslenme üzerine çalışma hayatı.

Ve şimdi sizlere fiziksel ve ruhsal iyi olma yolculuğunuzda eşlik etmek isteği ile size özel tasarımlar hazırlıyorum.

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini Onur derecesi ile tamamladım. Çalışma hayatıma Nutricia Bebek Beslenme Departmanı Bölge çalışanı olarak başladım. Yıllar ilerledikçe tecrübe ve aldığım sayısız eğitim ile ekip yöneticiliği ve bölüm müdürlüğü görevlerinde yer aldım. Aynı çatı altında farklı markalarda pazarlama departmanlarında görev yaptım. Nihayetinde yegâne amaç daha sağlıklı nesiller için beslenmenin önemini ve markanın güvenini anlatabilmekti tıp camiası çalışanlarına.

2005 yılı itibari ile içimdeki sesin giderek yükselmeye başladığını hissettim. Ellerimle bir şeyler yapmak isteği ilk o günlerde aklıma düşmeye başlamıştı. İlk olarak makyaj eğitimi aldım, Esnaf ve sanatkârlar odası sınavlarına hazırlandım önce kalfalık sonrasında makyaj uzmanlığı sınavlarımı tamamladım. Bobi Brown markası ile tanıştım ve sonrasında mağaza müdürü olarak görev aldım. Yüksek lisansıma devam ettiğim bu dönemlerde gelen teklif üzerine Ph Farma ilaç ve kozmetik firmasına Pazarlama Bölüm müdürü olarak göreve başladım.

2018 Aralık ayı itibari ile tüm beyaz yaka dönemini geride bırakma kararı aldım.

Ellerimle üretmek ve yıllarca üzerinde çalıştığım sağlık konusundaki tecrübelerimi aktarmak istedim.

Yolumuz Bakır madeni ile kesiştiğinde aklımda bu düşünceler vardı. Ve ben tesadüflere inanmam.

Madenleri araştırdım, Bakırın Bilimsel çalışmalarını inceledim. İnsanoğlunun yaşamına giren ilk maden ve bu topraklarda en eski kalıntıları bulunuyor.

Bakırı ve sağlık faydalarını sunmak tekrar tekrar anlatmak istedim ve bunu hazırladığım tasarımlarla yapabileceğime inandım. Kuyumculuk eğitimi aldım. Sağlık ve şifa, bilimsel çalışmalar, modern tasarımlar işte Vİ bu niyetle yola çıktı. Özünde şifa ve görünür kılmak var onu seçenleri.

Okuduğu Okullar:

  • Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi
  • Okan Üniversitesi Pazarlama Yüksek Lisansı

Kurumsal Hayatım;

  • Nutricia Bebek Beslenmesi
  • Danone Medical Sağlık
  • Bobi Brorwn  Elca Kozmetik
  • Ph Farma İlaç ve Kozmetik