0533 663 32 23
2.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo, Vi 5 Yaşında!
2.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo, Vi 5 Yaşında!
0533 663 32 23

Yaşam Alanınızda Bakır Piramit Olmasının Faydaları

Yaşam Alanınızda Bakır Piramit Olmasının Faydaları

Sahip olduğu gizem ile yüzyıllardır hakkında konuşulmaya devam edilen piramit, birçok deneye konu olmuştur. Örneğin piramidin içine yerleştirilen şeylerin bozulmadığı belirlenmiştir. Bunun yanında sıcak görüntüsü ve kendine has tonlarıyla bakırın negatif enerjiyi üzerine toplayarak ortamı temizlediğini duymuşsunuzdur. Bu iki gizemli şifa kaynağı buluşursa ne olur hiç düşündünüz mü? Bakır piramit olarak tasarlanan takı, süs eşyaları ve pandül gibi aksesuarlar negatif enerjiyi nötralize ederek yaşam alanlarınızı iyileştirir. Peki, hayatınıza sağladığı diğer katkılar nelerdir? İşte hayatınızı güzelleştirecek detayları ile bilmeniz gerekenler…

Bakır Piramit ile Kötü Enerji Temizliğinin Sırrı

Kırmızımsı kahverengi tonlarıyla bakır, Venüs’ün aynası bir elementtir. Tarihte şifa taşlarında kullanılmasının nedeni ise kutsal görülmesidir. Özellikle kültürümüzde Anadolu’da bereket ve bolluğu çektiğine inanılmaktadır. Bunun yanında küresel anlamda birçok kültürde bereket, şans, sevgi, iletişim ve enerji akışını sağladığı bilinir. Ayrıca kristallerle olan sıkı bağı ise iyi enerji transferini sağlar. Piramit ise Mısır dahil birçok medeniyette içine konulanı koruma özelliğine sahip bir şekildir. İşte bakır piramit bu doğa üstü iyileştirici gücünü tüm bu özelliklerinden alır.

Örneğin bakırdan yapılmış piramit içine suyu çekilerek konan et türü organik gıdaların bozulmadığı gözlemlenmiştir. Mumyalaştığı görülen bu gıdalar renklerini korurken, bu şekil içinde ekilen bitkiler ise hızla büyür. Bunun yanında bakırdan yapılmış bir piramit içerisinde beş hafta boyunca bekletilen suyun tamamen zararlı bileşenlerden arındığı görülmüştür. Nitekim bu su cilt bakımında kullanıldığında iyileştirirken, içildiğinde ise hazımsızlık gibi sindirim sorunlarının tedavisine yardımcı olur. Yani özetle bunun içine koyduğunuz her şey korunur ve temizlenir.

Bakır Piramit Kullanmanın Faydaları

Çevresindeki elektromanyetik alanın dengelenmesini sağlayan bakırdan yapılmış piramit şekli, doğal bir iyonlaştırıcıdır. Dolayısıyla hava kalitesini artırır. Özellikle çakra meditasyonları vb. uygulamalarda yer almasının sebebi de tam olarak budur. Bunun yanında sağladığı diğer yararları sıralayacak olursak:

 • Enerji verir.
 • Toksinlerden arındır ve temizler
 • Elektromanyetik kirlenmeden korur.
 • Auranızı güçlendirir.
 • Çakralarınızı dengeler.
 • Olumsuz enerjiyi ortadan kaldırır.
 • Odaklanmanıza yardımcı olur.
 • Niyetlerinizin hayata geçmesine yardımcı olur.
 • Hızlı iyileştirir.
 • Ortamda sıcaklık, samimiyet ve sevgi duygularını artırır.
 • Derin ve ruhsal bağlantılar kurmanızı kolaylaştırır.

Bakır piramit yüzyıllardır yerini kimseye kaptırmayan bir iyileştirici güçtür. “Sevgi metali” olarak tanımlanan bakırın piramitle kucaklaşması ile çevrenizdeki kötü enerjiler için güçlü bir kalkan oluşturur. Neden bu kalkanı önünüze alarak daha dingin, sakin ve huzurlu bir hayat sürmüyorsunuz? Denemeye değer, ne kaybedersiniz? ,

Bakır Piramit Modelleri

En Yeni Ürünlerimize Göz Atın

İlginizi Çekecek Diğer Yazılarımız