0533 663 32 23
2.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo, Vi 5 Yaşında!
2.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo, Vi 5 Yaşında!
0533 663 32 23

Ben Kimim?

Merhaba! Ben Vildan Gölbaşlı

Anne  78 Doğumlu

Aslan ve yükseleni Başak

İletişimi, dinlemeyi, öğrenmeyi, anlatmayı, eğitimi, paylaşmayı, üretmeyi, doğayı ve doğallığı çok seven biri

İşletme Yönetimi

Pazarlama Yüksek Lisansı

20 Yıl Uluslararası sağlık sektörü çalışma hayatında sayısız kişisel gelişim, eğitimi.

Ve şimdi sağlıklı yaşam üzerine 20 yılı aşan tecrübemle sizlere fiziksel ve ruhsal iyi olma yolculuğunuzda eşlik etmek istiyorum.

Tasarımlarım ve sağlık ürünlerimi hep bu amaç ve istekle hazırlıyorum.

Ruhunuza ve bedeninize iyi gelmesi dileğimle…

Neden Bakır Madeni?

Okuduğunuz bu satırlar benim için bir itiraf olacak belki de.

Aslın da bir başkaldırı temsili oldu Bakır madeni benim için. Çünkü ilk başlangıçta kime anlatsam aklımdaki fikri, yapmak istediklerimi, vermek istediğim mesajı inanılamaz bir eleştiri ve olumsuz geri dönüşler almıştım.

Ben sadece aksesuar veya takı yapmak istemiyorum, farklı bir amaca da hizmet etmeli, sağlık açısından bir farkındalık yaratmalı bakın bu bakır madeni için yapılmış sayısız bilimsel araştırma var. Bakır minerali bizim fiziksel, hayati fonksiyonlarımız için çok önemli diyorum. Dünya üzerinde pozitif iyon içeren ve çevresindeki tüm negatif enerjiyi içine hapseden ve böylece radyoaktif frekanslardan da koruyor bizi diyorum, hatta üzerinde mikropların yaşamasına izin vermiyor temas ettiği alanları temizliyor, suyu alkali hale getiren maden diyorum, uyuduğumuz odalarda olması daha sağlıklı uyku için gerekli, bakın bilimsel sonuçlar var diyorum İnsanlığın ilk kullandığı maden, üstelik bu topraklardan ANADOLUDAN tüm evrene yayılmış, yeni bir çağ başlatmış böyle özel bir madenden den söz ediyorum, fakat unutulmuş hor görülmüş, ticari çıkarlar uğruna hayatlarımızdan uzaklaştırılmış diyorum. Ben sürekli anlatıyorum fikrini almak istediğim insanlara. Bir başlangıç yapamadan önce onay almaya destek görmeye çalışırız çünkü. Ben de öyle yaptım.

Aldığım cevaplar ise; Zor çok zor bunları anlatman, olmaz, yapamasın, sen şimdi takı mı satacaksın, o kadar yöneticilik tecrüben ve eğitimin var, bak o takılar beğenilmez, tutmaz, insanlar satın almaz, bir işe yaramaz, bakır kararıyor (sanki tüm madenler kararmıyormuş gibi 😊) ne uğraşıyorsun hazır ürünler var alıp satabilirsin, bu yaştan sonra kuyumculuk eğitimi mi delirdin mi sen, ne gerek var buna, kimse sağlık faydası olması ile ilgilenmez, bakır takıları kimse beğenmez, ucuz maden bakır kimse önem vermez gibi daha birçok hayal kırıcı cümle ile karşılaştım.

Ah ne zor günlerdi!

Bu geribildirimleri aldıktan sonra, ben Bakır madeni ve kendi ellerimle ürettiğim tasarımları hazırlayacağım ve bu tasarımların sadece bir aksesuar değil, kullanan insanlara iyi hissettirecek. Tüm bu faydaları haberdar olmaları için gücüm yettiğince ulaşabildiğim kadar anlatmak istiyorum demek.

Üstelik bir kadın olarak, yeni bir başlangıç yapabilmek için konfor alanından beyaz yakalı hayatından çıkmış ve böyle eleştiriler arasından kendi yolunu seçmeye çalışan biri olarak.

Ve tüm eleştirilere rağmen ben içimdeki sesi dinledim.

Belki de bu yüzden bir direniş temsili oldu benim için Bakır madeni.

Ve en güzel iyi ki!

Yolculuk devam ediyor tabi ki, mesela bu satırları okumanız benim için o kadar kıymetli ki. Minik bir farkındalık sebebi olabilirsem ne mutlu.

Yeni başlangıçlar için varsa isteğiniz ve inandığınız hayalleriniz devam edin derim.

Ve yaşam alanlarınızda, yanınızda mutlaka Bakır tasarımlar olsun, size bu yolculuğunuzda eşlik etmesi ve ilham olması için…

Sevgilerimle

Vildan Gölbaşlı