blank
0533 663 32 23
1.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo, Sepette Özel İndirim!

Neden El İşçiliği ?

blank

Neden El İşçiliği ?

İnsan var olduğu andan itibaren kendini keşfetmeye ve kendi elleriyle bir şeyler icat etmeye çalışmıştır. Bu durum insanı diğer canlılardan ayırmış ve insanlığı olduğu noktaya taşımıştır. Eskiden ne olduğunu bilmiyor olsak da insanlar, el işi ürünler sayesinde bize birer miras, birer hikâye bırakmışlardır. Geçmişe duyduğumuz saygının da bir göstergesi olan el işçiliği aslında bizi geçmişe, doğaya ve yaşama bağlar.

Her şeyin birbirine benzemeye başladığı ve her ürünün bir fabrikadan benzer çıktığı günümüzde el işçiliğinin önemi daha çok ortaya çıkıyor.  El işçiliği ile yapılmış ve emek verilmiş ürünlerin hiçbiri birbirine benzemez. El işçiliği ile sahip olduğunuz ürünler tarihte sadece size ait olacak ve uzun yıllar sizinle birlikte olacaktır.

El işinin değerini size kalbimden geçen sözcüklerle anlatacak olursam, elimden çıkan her takıya kalbimden bir parçayı bırakıyor ve onu sizin için benzersiz olması için emek veriyorum. Benim kendi inandığım kültürümün, gururumun, sevgimin birer ürünü size ulaştırdığım takılar. Düş dünyamın birer yansıması.

Daha ucuza fabrika çıkışlı ürünler alabilir, yalnızca birkaç yıl kullanarak elinizden kayboluşunu izleyebilirsiniz. Fakat el işi bir ürünü satın aldığınızda bunu bir kültür mirası olarak yıllarca saklayabilirsiniz.

Yazıma son verirken, kültürümüzün ve tarihimizin bir parçası olan el işçiliğini yaşatmak hepimizin elinde. Bu miras hepimizin.

 

Sevgiler…

Özel Tasarım Ürünlerimiz

En Yeni Ürünlerime Göz Atın