blank
0533 663 32 23
Ücretsiz Kargo, Sepette Özel İndirim!

Bakır Piramitleri ve Yaşam Alanına Etkileri

blank

Bakır Piramitleri ve Yaşam Alanına Etkileri

Takılarda sıklıkla kullanılan bir metal olan ve kırmızı rengiyle hoş bir görüntü sunan bakır, yaşam alanlarını süslemek için de kullanılmaktadır. Bakır piramit, bakırın parlaklığını ve piramidin kusursuz geometrisini bir araya getiren enerji aracıdır.

Bakır iletken bir metaldir. Bu nedenle enerji aktarımı için de kullanılır. Bakır negatif enerjiyi ve pozitif enerjiyi birbirinden ayrıştıran bir yapıya sahiptir. Piramit biçimiyle de yaşam alanındaki enerjiyi dengeler. Bu piramitlerin etkileri;

  • Negatif enerjiyi temizleyerek pozitif enerjinin artmasını sağlar.
  • Yaşam alanını elektromanyetik açıdan dengeye kavuşturur.
  • Çakraların temizlenmesine yardımcı olur.
  • Piramidin enerjisiyle bağlantı kuran kişilerin daha iyi odaklanmasını sağlar.
  • Ruhsal açıdan kişilerin daha iyi hissetmesine yardımcı olur.
  • Olumlu duyguların daha yoğun hissedilmesini sağlayarak sevgi, mutluluk gibi duyguların daha yoğun hissedilmesini sağlar.
  • Daha hızlı bir ruhsal iyileşme sunar.

Enerji akışıyla bilinen bakır eski medeniyetlerde de fazlasıyla kullanılan bir metaldi. Anadolu medeniyetlerinde bolluğu ve bereketi çağrıştıran bakır, piramit şeklinin ilhamını aldığı Mısır’da koruma özelliğiyle öne çıkar.

Piramit biçiminin ‘koruyucu’ temsili ve bakır bir arada kullanıldığında ‘enerjiyi koruyan’ bir obje olarak evlerde yerini alır. Şifa için kullanılan elementlerden biri bakırdır. Böylece bu metal pozitif enerjiyi piramidin içine saklayarak yaşam alanı içinde daha huzurlu bir ortam doğurur.

Kişilerin ve evin enerjisini temizleyen piramit enerjiyi dengeli bir hale getirir. Böylece bakır piramit ile evini süsleyen biri kötü düşüncelerden ve ruh halinden arınma imkanı bulur.

Bakır Piramit Nerelerde Kullanılır?

Kızıl metalin üçgen şekilleriyle buluştuğu bakır piramit yaşam alanının farklı noktalarında farklı amaçlarlar kullanılmaktadır;

  • Salonda ya da yatak odalarında dekor amacıyla kullanılan piramit bu ortamdaki enerjinin dengelenmesine yardımcı olur.
  • Meditasyon yapanlar için ideal bir ürün olan piramit çakraların temizlenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Bakır iletkenlik özelliği sayesinde havadaki negatif enerjiyi metale çeker. Bu sayede geriye çok daha yoğun olan pozitif enerji kalır.
  • Ruhsal dengesizlik durumlarında piramit kullanılabilir. Çünkü piramidin iyileştirdiği enerji sayesinde kişi bu süreçleri daha kolay atlatır.

Takı olarak kullanıldığında sunduğu faydaları bir piramit halindeyken de sunan bakır ruhsal iyileşme için tercih edilmesi gereken bir metaldir. Bakır piramit de enerjiye olan olumlu dokunuşu ile her yaşam alanının sahip olması gereken bir dekordur.

Yaşam Alanınızda Bakır Piramit Olmasının Faydaları

Bakır Piramit Modelleri

En Çok Satan Ürünlerimize Göz Atın

En Yeni Ürünlerimize Göz Atın

 

error: İçerik korunmaktadır !!