blank
0533 663 32 23
1.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo, Sepette Özel İndirim!

Doğal Taş Takılar Enerjinizi Nasıl Yükseltir?

blank

Doğal Taş Takılar Enerjinizi Nasıl Yükseltir?

Taşlar, milyonlar sene önce toprak altında yüksek ısı ve basıncın etkisi ile oluşan maddelerdir. Aynı zamanda yüzlerce yıldır insanlar tarafından doğal taş takılar takılarak insan enerjisine olumlu katkı sağlanacağına inanılmaktadır. Toprağın altında olduğu formuyla kalan işlenmemiş taşlara doğal taşlar denilmektedir. Bu işlenmemiş doğal taşlar içlerinde bulundurdukları enerjiyi titreşim yolu ile çevresine yaymaktadır. Ayrıca, doğal taşlar enerjilerini kaybetmemekte hatta bir nevi ölümsüz yapıya sahip olmaktadır. Çok eski tarihlerden itibaren birçok farklı medeniyet tarafından bu taşların sahip olduğu enerjinin birçok farklı hastalık için şifa kaynağı olduğu düşünülmüş ve takı haline getirilerek kullanılmıştır. Günümüzde de bu inanış devam etmekte olup birçok insan tarafından takı haline getirilen doğal taşlar kullanılmaktadır.

Doğal Taş Takıların Enerjimize Katkısı Nedir?

Doğal taşlar sağlığınız, evinizin sahip olduğu enerji ve modunuz gibi hayatınızdaki birçok alanda size olumlu etkiler sağlamaktadır. Zihinsel ve fiziksel problemlerde şifa vermek, evinizdeki ya da kendi üzerinizdeki negatif enerji arındırıp temizlemek gibi birçok pozitif katkısı vardır. Enerjinizi yükseltmek için yapacağınız en kısa ve kolay yol enerjinize uygun olan bir taşa dokunmak veyahut bu taşı yanınızda taşımak olacaktır. Dekor olarak da kullanılabilen doğal taşların sürekli olarak üstünüzde bulunmasını istiyorsanız birbirinden şık ve zarif doğal taş takılar kullanabilirsiniz. Takı olarak kullanmanız halinde bu taş sürekli üstünüzde olacağı için enerjiniz de her zaman yüksek olacaktır. Vi Takı Tasarım koleksiyonunda yer alan doğal taş takılar ile siz de enerjinize en uygun modeli seçebilirsiniz.

Doğal Taştan Yapılan Takılar Enerjiyi Nasıl Yükseltir?

Doğa Ana’nın bizlere sunduğu doğal taşlar, zihin ve bedenlerimizde birtakım metafizik duyumlar yayabilmektedir. Doğal taşların sahip olduğu farklı bileşim ve özelliklerin iyi bilinmesi halinde bu taşları kullanarak enerjimizi nasıl yükseltebileceğimizi de hâkim olabiliriz. Taşlar da tıpkı insanlar gibi belirli titreşim seviyelerine sahiptir. Bu titreşimi ise düzenli olarak çevrelerine yayarlar. Bir taşı ilk gördüğünüz anda o taşı aşırı derecede çekici bulduysanız enerjileriniz uyuştu demektir. Bu enerjiye sahip olmanın en kolay yolu ise doğal taş takılar kullanmak olacaktır.

Dişil enerjinizi yüksek seviyeye taşıyacak bu takılar boğaz, taç ve kalp çakralarında da oldukça olumlu etkiler sağlar. Yüksek çakralar ile düşünce netliği, empati, şefkat ve evrensel uyum gibi hedeflere daha kolay ulaşabileceğiniz unutmayın. Eğer siz de enerjinizi yükseltecek eşsiz bir doğal taş takıya sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey sitemizde yer alan koleksiyonlara göz atmak.

Hangi Doğal Taş Takı Enerjiniz ile Uyum Sağlar?

Uzmanların genel fikri kendi enerji seviyenize uygun bir doğal taş bulmanız halinde hem kendinizde hem de taşta enerji değişimi olacağı, bu enerji değişiminin ise kolayca hissedilebileceğidir. Örneğin size uygun doğal taş takılar ile temas ederseniz taş ısınabilmekte ya da renk değiştirebilmektedir. Bu his sizin tarafınızdan net olarak anlaşılacaktır. Bir diğer yöntem ise burcunuza uygun doğal taşları denemek olacaktır. Bizimle iletişime geçerek siz de kendinize en uygun doğal taşa sahip takı ile buluşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Doğal Taş Ürünlerimize Göz Atın
En Yeni Ürünlerime Göz Atın