blank
0533 663 32 23
1.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo, Sepette Özel İndirim!

Bakır Elektromanyetik Kirlilikten Arınmanızı Sağlıyor

blank

Bakır Elektromanyetik Kirlilikten Arınmanızı Sağlıyor

Yüzyıllar boyunca şifa olarak kullanılan bakır, geçmişte uygarlıklara tıp ve birçok alanda ilham vermiştir. Şifası günümüze kadar ulaşan saf bakır, artık çağımızın hastalıklarına karşı da bir şifa yöntemi olarak kullanılıyor. Bu bloğumda sizlere elektromanyetik kirliliğin yarattığı uykusuzluk sorunun saf bakırla nasıl çözülebileceği hakkında bilgi vereceğim.

Günümüzün vebası olarak sayabileceğimiz elektromanyetik kirlilik telefon, televizyon gibi sürekli bir uyaran altında olmamızla bedenimizi ciddi anlamda zayıflatıyor.  Telefonlarımızı yatak odamızın dışında tutsak da televizyonu ya da modemi kapatsak da bu manyetik kirlilikten uzaklaşamıyoruz.

Bu uyaranlar yüzünden bedenimiz uykuya girmekte zorlanıyor ve kalitesiz uyku sonrası zayıflamış manyetik alanda hastalılara davetiye çıkarıyor.

Fakat saf bakır kullanımıyla elektromanyetik alan kirliliğini yatak odamızdan ve bedenimizden uzaklaştırabiliriz. Nasıl mı?

Uykuya dalmakta zorlandığınız, fibromiyalji gibi ağrılarla boğuştuğunuz huzursuz gecelerde bakırı topraklama alanınız olan ayaklarınızın altında bir süre tutarak enerji akışınızı dengeleyebilirsiniz. Bu şekilde bakırı kullanmanız, vücudunuzda huzur ve sakinlik yaratacaktır.

Aynı zamanda bakır bardakta beklettiğiniz suyu, gece uyumadan içerek bedeninizin onarımını sağlayabilirsiniz.  Bakır bardakta bekleyerek mineral kazanan su, bedende blokajı olan enerji merkezlerini açacaktır.

Bakır bardakta su içmenin bilinen faydalarına değinecek olursam:

  • Bakterileri temizleyerek size daha güçlü bir bağışıklık sistemi kazandırır.
  • Suyu temizleyerek, suyu steril bir hale getirir.
  • Beyin kıvrımlarınızı harekete geçirerek, etkili düşünmenizi sağlar.
  • Enerji verir, hayata pozitif bakmanızı sağlar.
  • Ağrılarınızı unutturur
  • Cildinizi temizleyip yeniler.

Son olarak elektromanyetik kirlilikten arınmak için odanıza bakır piramit koyabilirsiniz. Saf bakır piramitler doğal enerji temizliği sağlamakta en güçlü yöntemdir.

Piramit, formundan dolayı mercek görevi görür ve negatif enerjiyi toplayarak nötralize eder.  Bakır piramitler doğal bir iyonlaştırıcı olduğu için hava kalitesini bile iyileştirmeye yardımcı olacaktır. Bu sayede uykunuzu kaliteli bir şekilde alabileceksiniz.

İlginizi Çekecek Diğer Yazılarımız

Saf bakırdan hazırlanmış ürünlerimiz

En Yeni Ürünlerime Göz Atın