0533 663 32 23
2.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo, Vi 5 Yaşında!
2.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo, Vi 5 Yaşında!
0533 663 32 23

Bakır Bileklik Modelleri ve Fiyatları

Neden Bakır Bileklik ? 

Bakır; bir mineraldir ve vücudumuz ve organlarımızın yaşamsal fonksiyonlarını sürdürebilmesi için son derece önemli ve gerekli olan bir mineraldir. Bizler bu minerali çeşitli besinler, (gerekli durumlarda) gıda takviyeleri veya bakır tasarımlar takı ve aksesuar olarak takabilir üzerimizde taşıyabiliriz bu sayede temin edebiliriz. Aynı zaman Bakır bileklik ve takı kullanmanın birçok sağlık faydası bulunmaktadır. Kemik ve bağ dokumuzun kolejen üretimi ve kan hücrelerimiz gibi. Saç ve deri sağlığı, Eklem ağrılarının azalması, düşük bağışıklık sistemini iyileşme vb. gibi . Aynı zamanda saf bakır dünya üzerinde tek pozitif iyon içeren maden olduğu için zararlı elektromanyetik frekansları, zararlı statik frekansları emme özelliği taşımaktadır. Bu nedenle büyüklerimizin dediği gibi kötü enerjilerden korunmak için takılan takılar evet gerçekten negatif enerjilerden ve zararlı elektromanyetik etkilerden korumaya destek olmaktadır. Vi saf bileklikler geleneksel ve modern tarzı barındırmaktadır. Kişiselleştirilebilirler. Ham bakırdan tamamen el yapımıdır. Yüzey kaplaması yapılmaz. Doğallık önceliktir. Akla gelen sorular olabilir;

Bakır kararma yapar mı?

Evet yapabilir bu kararma geçicidir, doğal yöntemler ile birkaç dakikada tekrar ilk alındığı gün gibi parlak olabilir. En bilinen karbonat ve limon karışımı ile silme yöntemidir. 2. ise sirke ve içerisine koyacağınız kaya tuzu karışımı içerisinde bekletme yöntemidir. Son olarak Vi instagram sayfasında videolar bölümünden bakır nasıl temizlenir örnek paylaşımlarına ulaşabilirsiniz.

Bileklik kaç gr olmalıdır?

Bilekliklerin gr oranından çok çünkü konu ile ilgili herhangi bir bilimsel çalışma bulunmamaktadır. Saf bakır olup olmadığı önemlidir. En nihayetinde günlük 900mcg ihtiyacımız bulunmaktadır. Bakırın şifa etkisi Anadolu kadim bilgilerinin harmanlanması, bilimsel çalışmaların incelenmesi sonucu hazırlanmıştır. Sevgilerimizle.

Bakır Bileklik Modellerimiz ve Fiyatlarımız

En Yeni Ürünlerimize Göz Atın

Diğer Kategorilerimiz