blank
0533 663 32 23
1.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo, Sepette Özel İndirim!

Nazardan Nasıl Korunabiliriz? Bakır Nazardan Nasıl Korur?

blank

Nazardan Nasıl Korunabiliriz? Bakır Nazardan Nasıl Korur?

Gündelik yaşantıda ve hayatın bazı noktalarında hiç beklenmedik zamanlarda olumsuz titreşimlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu titreşimlerin sebebi bulunduğunuz ortam ya da aynı ortamı paylaştığınız kişiler olabilmektedir. Nedensiz bir şekilde meydana gelen ve ruh halinizi etkileyen bu durum, kültürümüzde nazar olarak adlandırılmaktadır. Peki, insanı negatif yönde etkileyen ve kötü enerji yayan nazardan nasıl korunabiliriz?

Nazardan Korunma Yolları

Öncelikle nazara yakalanmanızı belirli bir kişinin neden olduğuna inanıyorsanız bu durum o kişinin size karşı yanlış bir harekette bulunduğu ya da kötü niyetli olduğu anlamına gelmez. Sadece bireyin o anda yaymış olduğu enerjinin size iyi gelmemesinden dolayı nazar değmesi durumu yaşanmaktadır. Bu durumla karşılaştığınızda kendinizi bu tarz bir hasardan ve nazardan korunmak için başvurabileceğiniz bazı yöntemler vardır. İşte, nazardan nasıl korunabiliriz? sorusunun cevapları!

Ayna Koruması

Karşınıza size nazar değdireceğini inandığınız birisi oturduysa bu yöntemi uygulayabilirsiniz. O kişi ile aranızda hayali bir ayna olduğunu düşünün. Aynanın parlak tarafının ona baktığını hayal ederek ondan gelecek olan kötü enerjinin yansımasını ve kendisine dönmesini sağlayabilirsiniz.

Olumsuz etkilere uğrayacağınıza inandığınız bir ortamda etrafınızdan nazar değebileceğini düşünüyorsanız uygulayabileceğiniz başka bir yöntem daha vardır. Böyle bir anda ‘kendimi senin kötü enerjilerine kapattım’ demeniz ve kollarınızı göğsünüzde bir araya getirerek bağlamanız gerekir. Ayrıca mümkünse ayaklarınızı da çapraz bir biçimde kapatın.

Tuzlu Su ile Aura Temizleme

Su ve tuz bizim yapı taşımızın doğal maddeleri olarak kabul edilmektedir. Onlardan faydalanarak auramızı arındırmak mümkündür. Bu nedenle ‘nazardan nasıl korunabiliriz?’ sorusunun bir diğer cevabı tuzlu sudur. Kaya tuzu veya deniz tuzu ile ılık suyu birleştirip banyoda başınızdan aşağı yavaş bir şekilde dökebilirsiniz. Ilık veya soğuk su olmasına özen gösterin. Çünkü sıcak su ile tuzun kötü enerjiyi çekme gibi bir gücü yoktur. Tuzlu suyu başınızdan başlayarak döktüğünüzde auranız temizlenir ve vücudunuzdaki enerji akışı dengelenir.

Bakır Nazardan Korur Mu? Bakır Eşyaları Yakınınızda Tutun

Çok fazla nazara geldiğinizi düşünüyorsanız bakır eşyaları etrafınızda bulundurmak ya da bakır takılar takmak ruhunuza iyi gelecektir. Çünkü bakır, negatif enerjiyi içerisinde barındırır. Bakır bilezik, yüzük, kolye gibi takıları gün içerisinde 5-10 dakika toprağa bırakın. Bunun sebebi ise toplamış olduğu negatif enerjiyi toprağa aktarması içindir. Bu sayede bedeninizi kötü enerjilerden uzak tutabilirsiniz.

Bakır Ürünlerimize Göz Atın

Bakır Bileklikler

Bakır Kolyeler

Bakır Küpeler

Bakır Yüzükler

Bakır Saç Tokaları

Bakır Anahtarlıklar

En Yeni Ürünlerimize Göz Atın

İlginizi Çekecek Diğer Yazılarımız