blank
0533 663 32 23
1.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo, Sepette Özel İndirim!

Bakırın Sağlığa Yararları

blank

Bakırın Sağlığa Yararları: Takılarla Vücut Enerjisinin Dengesi

Mutluluk, enerji, huzur… Bütün bunları bir takı ile elde etmenizin mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Bakırın sağlığa yararları, vücudunuzun enerji dengesini bulmasını sağlarken negatif elektriğinizi de yok eder. İletkenlik özelliğiyle olumsuz bütün enerjiyi ruhunuzdan çeken bakır sahip olduğu faydalar ile şık bir görünüşten öte bir kullanım sunar;

  • Bakır antioksidan özelliğine sahiptir. Dolayısıyla tene temas ettiğinde emilen bakır mineralleri serbest radikallerin hücre tahribatına engel olur.
  • Bakırın iyileştirici özelliği eski medeniyetlerde sıklıkla kullanılmıştır. Antik Mısır’da baş ağrısı için kullanılırdı.
  • Vücutta şişmiş, zedelenmiş olan bölgelere bakırın temas etmesi iyileşme sürecini hızlandırır. Çünkü bakırın antioksidan gücü zarar gören bölge daha hızlı onarır.
  • Fiziksel yararlarının yanı sıra bakır zihinsel olarak da insana büyük katkı sunar.
  • Huzursuzluk, can sıkıntısı gibi durumlar bakır teması ile bir süre sonra geçer. Bunun nedeni ise bakırın iletkenliğini kullanarak vücuttaki negatif enerjiyi almasıdır.
  • Bakırın çekim kuvveti kişinin aurasını daha güçlü hale getirir. Negatif enerjisinin azalması ile yükselen pozitif enerji kişinin ruhsal ve zihinsel olarak daha iyi hissetmesini sağlar.

Bu yararlar bakır takıların kullanımını daha cazip hale getirir. Bakırın sağlığa yararları ruhsal açıdan çok daha fazladır. İletkenlik özelliğini enerji bazında da gösteren bakır kişinin göremediği fakat hissettiği enerjiyi dengeli hale getirir.

Bakır Takılarla Enerjinizi Dengeleyin

Bakır, denge metalidir. Negatif enerjiyi emerek kişinin pozitif enerjisini yükseltmesi ruhu daha dengeli bir konuma ulaştırır. Dolayısıyla denge sağlama amacıyla kullanılan bakırın kişinin daha sağlıklı bir ruh hali içinde olmasını sağlar.

Bakırın sağlığa yararları içinde yer alan ruh sağlığı enerjinin dengelenmesi ile kontrol edilir. Kolye, bilezik, küpe ya da yüzük olarak kullanılan bakır vücuda temas ettiği sürece yararlarını cömertçe sunar. Bakır takılar parlak kızıla çalan tonuyla hoş bir görünümü size armağan ederken enerjinizi dengelemenin keyfini sürebilirsiniz.

Sizi rahatsız eden minik huzursuzluklar, can sıkıntı bakır takı kullanımı ile son bulur. Olumsuz enerjiyi çekip alan bakır takılar sayesinde gününüzü daha güzel geçirmenizi sağlayacak dinamik ruha kavuşabilirsiniz!

Bakır Ürünlerimize Göz Atın

Bakır Bileklikler

Bakır Kolyeler

Bakır Küpeler

Bakır Yüzükler

Bakır Saç Tokaları

Bakır Anahtarlıklar

En Çok Satan Ürünlerimize Göz Atın

En Yeni Ürünlerimize Göz Atın

İlginizi Çekecek Diğer Yazılarımız